Cintamani w Polsce

Język: Cintamani Poland has been constantly present on the Polish market since 1997. Cintamani w Polsce


Firma Cintamani Poland jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1997 roku.

W 2004 Cintamani Poland została przekształcona w spółkę jawną (Cintamani Poland Majewscy i Koć Spółka Jawna)
i zaczęła posługiwać się nowym znakiem graficznym (charakterystyczne podwójne, odwrócone C).
 

nowe-logo-cintamani-poland.gif

Stały rozwój firmy pozwolił nam w styczniu 2006 roku na odkupienie marki Citrosept od dotychczasowego producenta (Cintamani Manufacturing AB, Szwecja) wraz z technologią wytwarzania ekstraktu. Dzięki temu Cintamani Poland stała się jedynym właścicielem tej marki w Polsce i w wielu krajach europejskich.

Obecnie Citrosept jest produkowany według technologii Cintamani Manufacturing AB pod stałą kontrolą technologów
i farmaceutów.

Citrosept produkowany jest zgodnie ze standardem GMP (Good Manufacturing Practice).

Opakowania

Citrosept dostępny jest w postaci płynu i kapsułek ( płyn:
10 ml, 30 ml, 100 ml; kapsułki: 30 szt., 60 szt.). Obecnie na opakowaniach znajdą Państwo uaktualnione informacje dotyczące produktu. Zawarte na nich nieznaczne zmiany
w większości dotyczą informacji handlowych i dostosowują wygląd opakowań do obowiązującego w Polsce prawa oraz przekształceń firmy.

Skład i wartość odżywcza

Citrosept - jest suplementem diety zawierającym ekstrakt
z grejpfruta.
Używana na rynku nazwa "ekstrakt z pestek grejpfruta" pochodzi z języka angielskiego, w którym występuje on jako GSE - grapefruit seed extract.

Citrosept oraz jego odpowiedniki na całym świecie produkowane są z pestek oraz miąższu i białych części grejpfruta w trakcie biotechnicznego procesu.

Najnowsze testy laboratoryjne, którym został poddany Citrosept udowodniły, że działanie preparatu jest równie skuteczne przy zmniejszonych dawkach, co jest dobrą wiadomością dla naszych klientów. Pozwala to na bardziej wydajne dozowanie ekstraktu przy zastosowaniu ulepszonego, cieńszego zakraplacza. Należy jednak pamiętać , by ekstrakt zawsze przyjmować w postaci roztworu (przynajmniej w 200 ml płynu) i nie przekraczać zalecanych dawek.

Hologram

Po dostosowaniu wyglądu opakowań do przepisów prawa, na rynku pojawiła się partia Citroseptu bez hologramu oryginalności. Pomimo, że Citrosept bez hologramu to produkt autentyczny, chcielibyśmy aby w przyszłości nasi klienci nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z oryginalnymi produktami Cintamani Poland.

Dlatego opakowania Citroseptu zostają ponownie wyposażone w hologram oryginalności oraz nowy znak graficzny.
 

hologram.gif

INNE PRODUKTY:

 

STRONA FIRMOWA: