Komunikat firmy Cintamani Poland

Język: Komunikat firmy Cintamani Poland

Szanowni Państwo,


W odpowiedzi na pytania naszych klientów dotyczące obecnie oferowanego w sprzedaży Citroseptu pragnę poinformować, że w wyniku wprowadzenia w Unii Europejskiej nowych regulacji dotyczących parametrów ekstraktu z grejpfruta, Cintamani Poland dokonała zmiany dostawcy surowca wykorzystywanego do produkcji Citroseptu. Dotychczas wykorzystywana przez nas receptura, przejęta od poprzedniego producenta (Cintamani Manufacturing AB Szwecja) nie spełniała nowych, wysokich wymagań Unii Europejskiej dotyczących czystości.


Zmiana dotyczy jedynie surowca użytego do produkcji Citroseptu i nie wpływa na zawartość aktywnych składników produktu będącego koncentratem bioflawonoidów, witaminy C i zwiazków polifenoli, o stężeniu 33%. Zauważalna jest znacząca poprawa smaku produktu, który w wyniku zmiany surowca na czystszy jest teraz mniej gorzki.
Wprowadzone zmiany nie powodują również żadnych modyfikacji w zalecanym spożyciu czy zastosowaniu Citroseptu, dlatego też nie wymaga to zamieszczania żadnych dodatkowych informacji na opakowaniu.


Citrosept jako suplement diety powinien być spożywany w celu dostarczenia potrzebnych nam naturalnych substancji zawartych w preparacie. Od Citroseptu nie należy oczekiwać działania leczniczego, gdyż produkt ten jest suplementem diety. Informacje o jego działaniu pochodzą głównie od naszych klientów, za co bardzo dziękujemy. Dodatkowo wysoka popularność i zaufanie do Citroseptu pozwalają wyciągnąć wniosek, że zawarte w nim składniki doskonale spełniają swoją rolę.


Produkt nie był przedmiotem badań klinicznych, które wykonuje się dla leków w celu określenia ich skuteczności i profilu bezpieczeństwa. Citrosept zawiera ważne dla poprawy naszego zdrowia substancje pochodzenia naturalnego, których stosowanie zgodnie z zaleceniami jest w pełni bezpieczne.


Zapewniamy Państwa, że wszystkie nasze produkty pochodzenia naturalnego, w tym również Citrosept spełniają najwyższe normy jakości i odpowiadają aktualnie obowiązującym standardom europejskim, co jest stale monitorowane przez naszych ekspertów.
Chętnie poznamy Państwa opinie i doświadczenia związane ze stosowaniem naszych produktów.


Prosimy o kontakt na adres:
Cintamani Poland
05-500 Piaseczno
ul. Młynarska 13A lok.90
lub na adres e-mailowy
biuro@cintamani.pl


w imieniu Cintamani Poland
wiceprezes d/s strategii i rozwoju
Aleksander Majewski-Trefall
 

INNE PRODUKTY:

 

STRONA FIRMOWA: