Nowe kapsułki - Citrosept Active

Język: For the sake of your health and comfort, Cintamani Poland has introduced Citrosept Active Nowe kapsułki - Citrosept Active

Szanowni Państwo!

 

W trosce o Państwa zdrowie i wygodę, firma Cintamani Poland wprowadziła na rynek nowy produkt – Citrosept Active. Zastąpi on znany już Państwu Citrosept w kapsułkach. Nowe kapsułki wzbogacone zostały witaminą E oraz selenem. Zmieniło się także opakowanie oraz wygląd samej kapsułki – wszystkie składniki aktywne ukryte są w łatwej do przełknięcia kapsułce żelatynowej.

Już jedna kapsułka Citrosept Active pokrywa 50% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminę E oraz selen. Uzupełnia też dietę w naturalne bioflawonoidy w ilości odpowiadającej ich zawartości w jednym grejpfrucie*. Jest to szczególnie ważne w trudnym dla naszego układu odpornościowego okresie od jesieni do wczesnej wiosny. Zawarte w ekstrakcie z grejpfruta flawonoidy przyczyniają się do zapewnienia równowagi mikrobiologicznej w narządach i tkankach oraz łagodzą negatywne działanie wolnych rodników na organizm.

Citrosept Active jest już dostępny w aptekach bez recepty. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego shop.cintamani.pl. Mają Państwo do wyboru opakowania po 15, 30 i 60 kapsułek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowym produktem i życzymy Państwu wiele zdrowia.

Z poważaniem

Firma Cintamani Poland

 

 

 

 

* Źródło danych: U.S. Department of Agriculture, USDA Database for the Flavonoid Content of Selected Foods, Marzec 2003

INNE PRODUKTY:

 

STRONA FIRMOWA: