Zastosowanie

Język: Приложение Application Toepassing Zastosowanie

Prosimy o zapoznanie się z treścią tej strony. Pozwoli to używać Citrosept - ekstrakt z grejpfruta w sposób prawidłowy, co z pewnością przyniesie maksymalną korzyść.

Jeżeli poniższe informacje nie będą dla Państwa wyczerpujące, zachęcamy do wysyłania pytań na poniższy adres info@citrosept.pl. Mamy nadzieję, że osoby od lat zajmujące się Citroseptem w swej praktyce zawodowej udzielą Państwu rzetelnych odpowiedzi. Jeżeli mają Państwo doświadczenie związane ze stosowaniem Citroseptu oraz opinie o nim, również prosimy o e-maile. Pomoże to udoskonalić sposoby użycia Citroseptu i być może ujawni nowe możliwości ekstraktu z grejpfruta.

Mimo bardzo szerokiego profilu zastosowania nie należy traktować Citroseptu jako uniwersalnego rozwiązania różnych problemów i bagatelizować przez to metod leczniczych, czy też znaczenia odpowiedniego stylu życia i zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nasze dolegliwości mówią nam o jakiejś nieprawidłowości w naszym życiu, nie powinniśmy więc ignorować tego przekazu. Jeżeli dolegliwość powraca, powinniśmy zastanowić się, gdzie leży przyczyna takiego zjawiska i może zmienić swoje postępowanie czy tryb życia.

Poniższych informacji nie należy traktować jako sposobów diagnozowania czy też leczenia chorób. Nie należy postrzegać ich jako zachęty do porzucenia leczenia przepisanego przez lekarza - byłoby to wielkim błędem i dlatego przestrzegamy przed takim postępowaniem.


Podane poniżej sposoby używania ekstraktu określają możliwości wykorzystania preparatu do utrzymania dobrego stanu zdrowia. Chcielibyśmy w ten sposób zachęcić Państwa do stosowania profilaktyki zdrowotnej, w czym suplementacja diety jest bardzo pomocna.

INNE PRODUKTY:

 

STRONA FIRMOWA: