Suplement na odchudzanie. Naturalny Citrosept Slim 100 ml | Citrosept

BEZPIECZNY I NATURALNY SUPLEMENT NA UTRATĘ WAGI – CITROSEPT SLIM

suplement wspomagający odchudzanie

Citrosept® SLIM 100 ml

Cholina zawarta w produkcie przyczynia się do zapewnienia prawidłowego metabolizmu tłuszczów i do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Witamina C z kolei przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, oraz do prawidłowej funkcji układu odpornościowego, szczególnie w trakcie 
i po intensywnym wysiłku fizycznym*. Pamiętaj, żeby każdy suplement stosować z rozsądkiem – to tylko dodatek do Twojej diety, nie jej zastępstwo! Bezpieczne suplementy na odchudzanie są możliwe.

kup

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 30 kropli rozpuszczone min. w 500 ml wody 3 razy dziennie (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia).

Produkt może zawierać naturalny osad, przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

CITROSEPT SLIM SKŁADNIKI

Woda, organiczny standaryzowany ekstrakt z grejpfruta (PL-EKO-07), dwuwinian choliny, substancja wiążąca (gliceryna), ekstrakt z zielonej herbaty, kwas I – askorbinowy (witamina C).

Składnik Zawartość w 90 kroplach % RWS**
Witamina C 250 mg 313 %
Cholina 261 mg
Ekstrakt z grejpfruta
w tym bioflawonoidy
1782 mg
22 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty
w tym katechiny
w tym kofeina
523 mg
392 mg
37 mg
Ekstrakt z grejpfruta
w tym bioflawonoidy
1782 mg
22 mg

**dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych
* Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej dawki witaminy C

Suplement na odchudzanie – najważniejsze informacje

Produkt może być spożywany przez wegan.

Najlepiej spożyć przed: Data oraz numer partii produkcyjnej na wieczku opakowania.

Warunki przechowania: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 30 dni.

Suplement diety Citrosept Slim***

Ekstrakt z grejpfruta z zieloną herbatą i choliną

*** Cholina zawarta w produkcie przyczynia się do zapewnienia prawidłowego metabolizmu tłuszczów i prawidłowego funkcjonowania wątroby.

OBJĘTOŚĆ NETTO

100 ml

PRODUCENT

Cintamani Poland Majewscy i Koć Sp. J.
ul. Młynarska 13A lok. 90, 05-500 Piaseczno
www.citrosept.pl