LINIA PRODUKTÓW ACEROLA

acerola 2x50 ml

Citrosept Acerola 2×50 ml

  • Uzupełnienie diety w bioflawonoidy pochodzące z grejpfruta i naturalną witaminę C z aceroli.
  • Najwyższa dawka bioflawonoidów
    z grejpfruta na rynku – 1100mg/100ml.
  • Ekstrakt z pestek i miąższu grejpfruta, wzbogacony koncentratem aceroli, owocu bogatego w naturalną witaminę C.

kup

PRZEZNACZENIE I WŁAŚCIWOŚCI SUBSTANCJI CHARAKTERYZUJĄCYCH PRODUKT

Uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy i inne substancje pochodzące z grejpfruta oraz acerolę, zawierającą witaminę C w postaci naturalnie występującej w przyrodzie. Spożywanie witaminy C jest szczególnie istotne w okresach zwiększonego występowania przeziębień i grypy. Witamina C pochodząca z aceroli jest łatwo przyswajalna dla organizmu człowieka, doskonale współgra w tym zakresie z bioflawonoidami z grejpfruta. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.

SKŁAD

ekstrakt z pestek i miąższu grejpfruta standaryzowany na 1200 mg bioflawonoidów na 100ml 92 % (gliceryna – nośnik, substancje pochodzące z grejpfruta); koncentrat aceroli Malpighia glabra L. 3%; woda; kwas L-askorbinowy (witamina C). Produkt zawiera 110 mg bioflawonoidów na 10 ml. Produkt może być spożywany przez wegetarian.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA ZAWIERA ŚREDNIO:

SkładnikiZawartość w 40 kroplachZawartość w 60 kroplach
Ekstrakt z grejpfruta
w tym bioflawonoidy z grejpfruta
1 823 mg
17,3 mg
2 734 mg
26,0 mg
Koncentrat aceroli57,0 mg85,4 mg
Witamina C
w tym naturalna:
– z aceroli
– z grejpfruta

77,1 mg 96%*

19,38 mg 24%*
36,46 mg 46%*

115,6 mg 145%*

29,04 mg 36%*
54,68 mg 68%*

*% realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia.

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia i sposób użycia: produkt może zawierać naturalny osad, przed użyciem wstrząsnąć. W celu uzupełnienia diety w naturalne bioflawonoidy i inne substancje pochodzące z grejpfruta oraz witaminę C poleca się spożywanie Citroseptu FORTE ACEROLA dwa razy dziennie po 20 kropli, rozpuszczonych w 100-200 ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na bioflawonoidy i witaminę C (np. w okresie podwyższonej możliwości wystąpienia przeziębień) produkt należy przyjmować 2 razy dziennie po 30 kropli rozpuszczonych w 100-200 ml płynu, najkorzystniej w soku owocowym, przez około 3 dni.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne. Ostrzeżenia: nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby uczulone na owoce cytrusowe mogą po spożyciu wykazywać objawy uczuleniowe. W przypadku stosowania leków nasercowych lub na nadciśnienie, przed spożyciem Citrosept FORTE ACEROLA konieczna jest konsultacja lekarska. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu zewnętrznym, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA

50 ml, 2×50 ml