żel antybakteryjny do jamy ustnej

Żel na infekcje jamy ustnej i nie tylko.
Dlaczego akurat Citrosept Dental?

Citrosept Dental to żel do jamy ustnej, który wspiera pielęgnację oraz utrzymanie kompleksowej higieny jamy ustnej. Nasz produkt wyróżnia się prostym składem i naturalnymi składnikami, takimi jak: mentol, woda i wyciąg z grejpfruta. W tubce znajdziesz przyjemny, mentolowy smak, a także specjalne właściwości dzięki naszej autorskiej recepturze wykorzystującej ekstrakt z Citrus Paradisi.

Citrosept Dental ogranicza dokuczliwości wywołane pieczeniem, łagodząc jednocześnie skutki infekcji wywołanych przez drobnoustroje. Struktura żelu pozwala mu utrzymywać się na błonach śluzowych przez kilka godzin, tworząc długotrwałe uczucie świeżości. Stanowi również skuteczny środek na biały osad na języku – przekonaj się sam.

POZNAJ SIŁĘ GREJPFRUTA

Nasza tajemnica tkwi w grejpfrutach. To dzięki ich właściwościom wyciąg z rajskiego owocu jest tak uniwersalny. Historia grejpfruta rozpoczęła się dawno temu, kiedy to kapitan James Shaddock sprowadził je na wyspę Barbados. W ten sposób unikalny rodzaj cytrusa zyskał na popularności już w XVII wieku i przekonał do siebie kubki smakowe ówczesnych mieszkańców wyspy. Niespotykany smak i zapach zachwyca do dziś, a grejpfrut po ponad 200 latach wciąż robi karierę w wielu obszarach rynku spożywczego.

Właściwości ekstraktu z owocu grejpfruta hamują namnażanie się drobnoustrojów atakujących błony śluzowe.

Citrus Paradisi - wyciąg z grejpfruta w formie żelu

ZAMÓW PRZEZ INTERNET

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CITROSEPT DENTAL W APTEKACH

OPINIE O CITROSEPT DENTAL

O NAS - CINTAMANI POLAND

Nasza firma jest jednym z największych producentów i dystrybutorów ekstraktu z grejpfruta na świecie. Działamy od 1997 roku i jesteśmy liderem na rynku, a nasze udziały w światowej sprzedaży przekraczają obecnie 40%.

Eksportujemy swoje produkty do 17 krajów świata i wciąż się rozwijamy – naszym celem jest uzyskanie ekstraktu, który wyznaczy międzynarodowy standard dla produktów tego typu.

Dwukrotnie zdobyliśmy statuetkę Gazele Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Realizujemy projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich m.in. „Opracowanie innowacyjnego ekstraktu z grejpfruta” oraz „Innowacyjny ekstrakt z sumaka”.

Współwłaściel Cintamani Wojciech Koć

Wojciech Koć, producent Citrosept Dental

„Grejpfruty, których używamy do produkcji naszych preparatów pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Cały proces ich hodowli i transportu, aż po przetwarzanie i proces ekstrakcji w naszym zakładzie w Piasecznie jest ściśle kontrolowany, a produkty posiadają certyfikat ekologiczny”

Grejpfrut ikona
0
Łączna wartość projektów badawczych Cintamani Poland