żel antybakteryjny do jamy ustnej

Citrosept Dental to antybakteryjny żel do protez, którego zadaniem jest zapewnić świeżość i komfort użycia protezy, a także wspomóc codzienną pielęgnację jamy ustnej. W naszej tubce znajdziesz prosty i naturalny skład złożony z mentolu, wody i wyciągu z grejpfruta. Specjalne właściwości pielęgnacyjne uzyskujemy dzięki naszej oryginalnej recepturze opartej o wyciąg z Citrus Paradisi. Citrosept Dental dzięki swojej formule przyjemnie łagodzi i odświeża. Gęsta i trwała konsystencja żelu pozostaje w jamie ustnej przez kilka godzin.

Większa przyczepność protezy do dziąseł dzięki wyciągowi z grejpfruta

POZNAJ SIŁĘ GREJPFRUTA

Skąd czerpiemy naszą recepturę? Wyciąg z grejpfruta – to on wraz ze swoimi właściwościami tworzy nasz produkt. Wszystko dzięki pewnemu kapitanowi, który w XVII wieku ujrzał w grejpfrutach coś więcej. James Shaddock postanowił sprowadzić i udomowić je na wyspie Barbados, gdzie szybko zostały przyjęte przez lokalnych mieszkańców. Uniwersalność tego cytrusa zachwyciła już wtedy i zachwyca do dziś – blisko 200 lat po swoim debiucie rajski owoc wciąż fascynuje naukowców i producentów z różnych branż przemysłu.

Właściwości ekstraktu z owocu grejpfruta działają łagodząco, a zawarte w nim bioflawonoidy działają bakteriostatycznie i regenerująco na błony śluzowe.

ZAMÓW PRZEZ INTERNET

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CITROSEPT DENTAL W APTEKACH

OPINIE O CITROSEPT DENTAL

O NAS - CINTAMANI POLAND

Nasza firma jest jednym z największych producentów i dystrybutorów ekstraktu z grejpfruta na świecie. Działamy od 1997 roku i jesteśmy liderem na rynku, a nasze udziały w światowej sprzedaży przekraczają obecnie 40%.

Eksportujemy swoje produkty do 17 krajów świata i wciąż się rozwijamy – naszym celem jest uzyskanie ekstraktu, który wyznaczy międzynarodowy standard dla produktów tego typu.

Dwukrotnie zdobyliśmy statuetkę Gazele Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Realizujemy projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich m.in. „Opracowanie innowacyjnego ekstraktu z grejpfruta” oraz „Innowacyjny ekstrakt z sumaka”.

Współwłaściel Cintamani Wojciech Koć

Wojciech Koć, producent Citrosept Dental

„Grejpfruty, których używamy do produkcji naszych preparatów pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Cały proces ich hodowli i transportu, aż po przetwarzanie i proces ekstrakcji w naszym zakładzie w Piasecznie jest ściśle kontrolowany, a produkty posiadają certyfikat ekologiczny”

Grejpfrut ikona
0
Łączna wartość projektów badawczych Cintamani Poland