Citrosept Dental to profilaktyczny żel antybakteryjny, który odświeża i pielęgnuje jamę ustną oraz pomaga utrzymać jej pełniejszą higienę. Stworzyliśmy autorską recepturę, w której skład wchodzą naturalne składniki takie jak: woda, mentol, wyciąg z grejpfruta. Citrosept Dental charakteryzuje się przyjemnym smakiem i specjalnymi właściwościami wynikającymi z użycia Citrus Paradisi. Redukuje poczucie dyskomfortu związane z pieczeniem i łagodzi skutki wszelkich podrażnień. Ponadto żel przywiera do błon śluzowych jamy ustnej i utrzymuje się na nich przez kilka godzin, gwarantując długotrwałe uczucie komfortu.

POZNAJ SIŁĘ GREJPFRUTA

Co wyróżnia jeden z najzdrowszych owoców świata? O właściwościach grejpfrutów po raz pierwszy dowiedzieliśmy się już w XVII wieku, kiedy kapitan James Shaddock postanowił zadomowić je na wyspie Barbados, tym samym rozpowszechniając nowy gatunek cytrusa. Nikt nie spodziewał się wtedy, że dzięki substancjom, które tworzyły niespotykany smak i zapach, grejpfrut po upływie niespełna dwóch stuleci zrobi karierę w licznych gałęziach przemysłu.

Dzięki jego właściwościom, ekstrakt z owocu grejpfruta pomaga w walce z drobnoustrojami powodującymi dyskomfort w jamie ustnej.

Żel łagodzący podrażnienia jamy ustnej - Citrosept Dental

ZAMÓW PRZEZ INTERNET

Maść na rany w jamie ustnej
żel do dezynfekcji jamy ustnej

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CITROSEPT DENTAL W APTEKACH

OPINIE O CITROSEPT DENTAL

O NAS - CINTAMANI POLAND

Nasza firma jest jednym z największych producentów i dystrybutorów ekstraktu z grejpfruta na świecie. Działamy od 1997 roku i jesteśmy liderem na rynku, a nasze udziały w światowej sprzedaży przekraczają obecnie 40%.

Eksportujemy swoje produkty do 17 krajów świata i wciąż się rozwijamy – naszym celem jest uzyskanie ekstraktu, który wyznaczy międzynarodowy standard dla produktów tego typu.

Dwukrotnie zdobyliśmy statuetkę Gazele Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Realizujemy projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich m.in. „Opracowanie innowacyjnego ekstraktu z grejpfruta” oraz „Innowacyjny ekstrakt z sumaka”.

Współwłaściel Cintamani Wojciech Koć

Wojciech Koć, producent Citrosept Dental

„Grejpfruty, których używamy do produkcji naszych preparatów pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Cały proces ich hodowli i transportu, aż po przetwarzanie i proces ekstrakcji w naszym zakładzie w Piasecznie jest ściśle kontrolowany, a produkty posiadają certyfikat ekologiczny”

Grejpfrut ikona
0
Łączna wartość projektów badawczych Cintamani Poland