żel antybakteryjny do jamy ustnej
Citrosept Dental to żel łagodzący podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej wywołanych aparatem ortodontycznym. Przeznaczony do codziennego użytku i regularnej pielęgnacji. Nasz żel daje przyjemne, mentolowe odświeżenie, a jego skład oparliśmy jedynie o naturalne składniki takie jak: mentol, woda i wyciąg z grejpfruta. Ostatni z nich jest głównym fundamentem autorskiej receptury Citroseptu Dental wykorzystującej specjalne właściwości wyciągu z Citrus Paradisi. Dzięki gęstej i trwałej formule żelu, przylega on do dziąseł przez kilka godzin i przynosi ulgę w podrażnieniach.
 

POZNAJ SIŁĘ GREJPFRUTA

Nasz sekret zamknięty jest w w rajskim owocu – powszechnie znanym grejpfrucie. Nie wykorzystujemy go bez powodu. Właściwości i potencjał grejpfrutów dostrzegł już w XVII wieku kapitan James Shaddock, który zaproponował nowy rodzaj cytrusa mieszkańcom wyspy Barbados. Ci ochoczo przyjęli je i przekonani smakiem włączyli Citrus Paradisi do swojej codziennej diety. Po ponad 200 latach owocami grejpfruta zachwycają się już nie tylko mieszkańcy Barbados, lecz cała reszta świata. Entuzjastów przybywa, a naukowcy i producenci na rynku spożywczym dostrzegają coraz to więcej zalet płynących z wykorzystania wyciągu z grejpfruta.

Właściwości ekstraktu z owocu grejpfruta działają korzystnie na wszelkiego rodzaju uszkodzenia błon śluzowych spowodowane noszeniem aparatu ortodontycznego.

Żel przeciwko podrażnieniom jamy ustnej wywołanym aparatem na zęby

ZAMÓW PRZEZ INTERNET

LUB SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
CITROSEPT DENTAL W APTEKACH

OPINIE O CITROSEPT DENTAL

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CITROSEPT DENTAL W APTEKACH

OPINIE O CITROSEPT DENTAL

O NAS - CINTAMANI POLAND

Nasza firma jest jednym z największych producentów i dystrybutorów ekstraktu z grejpfruta na świecie. Działamy od 1997 roku i jesteśmy liderem na rynku, a nasze udziały w światowej sprzedaży przekraczają obecnie 40%.

Eksportujemy swoje produkty do 17 krajów świata i wciąż się rozwijamy – naszym celem jest uzyskanie ekstraktu, który wyznaczy międzynarodowy standard dla produktów tego typu.

Dwukrotnie zdobyliśmy statuetkę Gazele Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Realizujemy projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich m.in. „Opracowanie innowacyjnego ekstraktu z grejpfruta” oraz „Innowacyjny ekstrakt z sumaka”.

Współwłaściel Cintamani Wojciech Koć

Wojciech Koć, producent Citrosept Dental

„Grejpfruty, których używamy do produkcji naszych preparatów pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Cały proces ich hodowli i transportu, aż po przetwarzanie i proces ekstrakcji w naszym zakładzie w Piasecznie jest ściśle kontrolowany, a produkty posiadają certyfikat ekologiczny”

Grejpfrut ikona
0
Łączna wartość projektów badawczych Cintamani Poland